• MOBİLYA ATÖLYESİ

Ankara Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu İş yurdu Müdürlüğü Mobilya Atölyesi yaklaşık 5600 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup 2010 yılında hizmete başlamıştır. Atölyemizde 1 Ağaç İşleri Mühendisi, 6 Mobilya Teknisyeni ,3 Teknisyen Yrd. , 2 İnfaz Ve Koruma Başmemuru,7 İnfaz ve Koruma Memuru, 5 Sözleşmeli Serbest İşçi ve 1 Şoför, olmak üzere toplam 25 personel,ortalama 85 hükümlü ile üretim yapılmaktadır. Kapasitesi ve çalışanlarıyla büyük bir çalışma kompleksi olan atölyemiz seri üretim makineleriyle donatılmıştır.

Atölyemizde, Adliye binaları ve Ceza İnfaz Kurumları mobilya tefrişat işleri montaj dahil yer teslimi usulüne göre yapılmaktadır.

2010-2011 yıllarında ağırlıklı olarak Kamu Kurum ve Kuruluşlarının tefrişat işleri üzerine çalışan atölyemiz özel sektöre de satış yapmakla beraber ilerleyen zamanlarda faaliyetlerinin artarak devam edeceği gelişen talepler neticesinden anlaşılmaktadır. Atölyemiz dünya standartlarında en yüksek cihazlarla donatılmış ve alanında uzman ekiplerle çalışmalarını hızla sürdürmektedir.

| Geri |

Ankara Sincan Açık C.İ.K. Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 27.11.2012 ] - Webmaster : Sincan Açık C.İ.K. Bilgi İşlem
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.